Deva partisi Mardin seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı

31 Mart Mahalli idarelere seçimleri öncesi seçime katılacak siyasi partiler aday listelerini YSK’ye vermesini ardından adaylar seçim çalışmalarına başladı.

Deva partisi Mardin seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı
Deva partisi Mardin seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı
Haber Merkezi
  • 26 Şubat 2024 21:34

Deva partisi Genel başkanı Ali Babacan’ın katılımı ile Ankara’da düzenlenen aday tanıtım proğramında Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Kerimoğlu ve ilçe belediye başkanlarının tanıtımı kamuoyuna yapılmasının ardından Mardin’e dönen Büyükşehir Adayı Kerimoğlu seçim startını vererek Parti olarak çalışmalara başlandı.

Mardin’de seçim çalışmalarına başlayan DEVA Partisi Artuklu ilçesinde Ravza Caddesi üzerinde seçim koordinasyon merkezimizin açılışını gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Kerimoğlu ve Artuklu Belediye başkan Adayı Adnan Ulusoy’un açılışını yaptığı seçim bürosu açılışın ilçe belediye başkan adayları, kanaat önderleri ve partilinin katılımı ile yapıldı.

Açılıştan sonra DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Kerimoğlu ve Artuklu Belediye Başkan adayı Adnan Ulusoy konuşma yaparak Projelerini anlattılar. Kerimoğlu, Mardin seçim Koordinasyon merkezi binasının açılışını büyük bir Coşku ile yaptıklarını belirterek, “Biz DEVA partisi olarak ilk gün dile getirdiğimiz gibi Başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde kendi Aday ve logomuz ile seçimlere gireceğimizi söylemiştik. 31 Mart yerel seçimlerine tam kadro hazır olarak gireceğiz. Bugünde seçim Koordinasyon merkezi binasının açılışını büyük bir Coşku ile yaptık. Seçim çalışmalarımızı tüm ilçelerde sürdüreceğiz.” Dedi.

DEVA Partisi Mardin Büyükşehir ve ilçe adaylarının listesi şu şekilde:

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Kerimoğlu

Artuklu Belediye Başkan Adayı: Adnan Ulusoy

Dargeçit Belediye Başkan Adayı: M. Ali Aktaş

Derik Belediye Başkan Adayı: İzzettin Rutan

Kızıltepe Belediye Başkan Adayı: Servet Uygur

Midyat Belediye Başkan Adayı: Mahsun Ayaz

Mazıdağı Belediye Başkan Adayı: Mecit Aktaş

Nusaybin Belediye Başkan Adayı: Mehmet Yıldırım

Savur Belediye Başkan Adayı: Emine Kerimoğlu

Yeşilli Belediye Başkan Adayı: M.Ali Ayhancı