DEVA Partisi İl Başkanı Aydoğan: Covid-19 salgını can yakmaya ve can almaya devam ediyor

DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, aşı uyarısında bulundu. Aydoğan, “Covid-19 salgını can Yakmaya ve can almaya devam ediyor.” dedi. Mardin genelinde pandemi hastanelerinde  doluluk oranının yüzde 90 olduğuna dikkat çeken Mesut Aydoğan, “Lütfen Aşı Olalım. Covid-19 salgını can Yakmaya ve can almaya devam ediyor. Mardin genelinde hastanelerde doluluk oranı yüzde 90 üzerinde. Her gün onlarca […]

DEVA Partisi İl Başkanı Aydoğan: Covid-19 salgını can yakmaya ve can almaya devam ediyor
DEVA Partisi İl Başkanı Aydoğan: Covid-19 salgını can yakmaya ve can almaya devam ediyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Ağustos 2021 14:48
  • Güncelleme20 Ağustos 2021 14:54

DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, aşı uyarısında bulundu. Aydoğan, “Covid-19 salgını can Yakmaya ve can almaya devam ediyor.” dedi.

Mardin genelinde pandemi hastanelerinde  doluluk oranının yüzde 90 olduğuna dikkat çeken Mesut Aydoğan, “Lütfen Aşı Olalım. Covid-19 salgını can Yakmaya ve can almaya devam ediyor. Mardin genelinde hastanelerde doluluk oranı yüzde 90 üzerinde. Her gün onlarca insan covid-19 hastalığına yakalanıyor, hastanelerde yer bulmak için çabalıyor ve maalesef bazıları hayatını kaybediyor. İyileşenler bile hastalığın izlerini ve tahribatlarını üzerinden uzun süre atamıyor. Tüm doktorlarımızın öğretmen, üniversite hocaları, avukat, hakim ve  savcılar, kolluk görevlilerinin ve güvenlik güçlerimizin  aşılandığı ve ülke genelinde aşılanmanın hızla sürdüğü bir ortamda, bu oranın  Mardin’de çok düşük  görünmesi İller sıralamasında aşılanma oranında son sıralarda olması üzücü bir tablo.  Bilim adamları ve hekimlerimize güvenmek ve aşı olmak gerek. Tüm Mardin halkımızı bu acı tablolardan kurtulması için aşı olmaya davet ediyorum.  Lütfen  kendimiz, ailemiz ve sevdiklerinizin sağlığı için geç kalmadan aşı olalım.” dedi.