Derikli gazeteci Karakaş’ın annesi hayatını kaybetti

Mardin’in Derik ilçesinde Doğan Haber Ajan muhabiri Emrullah Karakaş’ın daha önce lösemi teşhisi konuşan annesi hayatını kaybetti. Gazeteci Emrullah Karakaş, annesinin vefat haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Karakaş, “Annem Hacî Cemile Karakaş 16 Ocak 2021 tarihinde Kızıltepe’deki evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı Kızıltepe Özel bir hastanede, lösemi teşhisi ile sevk edildiği ve tedavi gördüğü Diyarbakır Gazi Yaşargil […]

Derikli gazeteci Karakaş’ın annesi hayatını kaybetti
Derikli gazeteci Karakaş’ın annesi hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma28 Ocak 2021 13:18

Mardin’in Derik ilçesinde Doğan Haber Ajan muhabiri Emrullah Karakaş’ın daha önce lösemi teşhisi konuşan annesi hayatını kaybetti.

Gazeteci Emrullah Karakaş, annesinin vefat haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Karakaş, “Annem Hacî Cemile Karakaş 16 Ocak 2021 tarihinde Kızıltepe’deki evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı Kızıltepe Özel bir hastanede, lösemi teşhisi ile sevk edildiği ve tedavi gördüğü Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, hakkın rahmetine kavuşmuştu” dedi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında taziye yapılmayacağını ifade eden Karakaş, “Cenazesi  Derik Bahçelievler Mahallesindeki Abdullah Akın(Kalıko) mezarlığında saat 11.00 sularında defnedilecektir. Annemizin tedavi gördüğü Hastanede yanından ayrılmayan abim Hamdullah, kardeşlerim Bawercan, Mehmet Salih ve Leyla korona virüs teması nedeniyle kaldıkları yerde izolasyonda oldukları için cenaze törenine katılmayacaklardır” ifadelerini kullandı.