Demirtaş: Kızım, ‘kararsızım baba’ dedi, ikna etmeye çalışacağım

Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda ilk kez oy kullanacak büyük kızının kararsız olduğunu ve ikna etmeye çalışacağını yazdı. Edirne’de tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ilk kez oy kullanacak olan büyük kızını ikna etmeye çalışacağını yazdı. Demirtaş’ın paylaşımı şöyle: “Merhabalar, nasılsınız? Ben biraz heyecanlıyım […]

Demirtaş: Kızım, ‘kararsızım baba’ dedi, ikna etmeye çalışacağım
Demirtaş: Kızım, ‘kararsızım baba’ dedi, ikna etmeye çalışacağım
Selman Güneş
  • 7 Ocak 2023 10:17
  • 7 Ocak 2023 10:21

Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda ilk kez oy kullanacak büyük kızının kararsız olduğunu ve ikna etmeye çalışacağını yazdı.

Edirne’de tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ilk kez oy kullanacak olan büyük kızını ikna etmeye çalışacağını yazdı.

Demirtaş’ın paylaşımı şöyle: “Merhabalar, nasılsınız? Ben biraz heyecanlıyım da. Bugün açık görüş günü. Başak ile kızlarımız birazdan gelecekler. Büyük kızımız ilk kez oy kullanacak, ‘Kararsızım baba’ diyordu, ikna etmeye çalışacağım. Siz de etrafınızda kararsız kim varsa ikna etmeye çalışın lütfen.”