Demirkaya: Saldırıyı yapanları kınıyorum

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Konya Meram’da aynı aileden 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı. Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya saldırıya ilişkin kendi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Saldırıyı kınadığını söyleyen Cengiz Demirkaya, “Konya’da meydana gelen vahşi katliamda vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum. Saldırıyı yapanları kınıyorum. Bu topraklar üzerindeki kardeşliğimiz, sarsılmaz bağlarla […]

Demirkaya: Saldırıyı yapanları kınıyorum
Demirkaya: Saldırıyı yapanları kınıyorum
Selman Güneş
  • Yayınlanma31 Temmuz 2021 12:26

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Konya Meram’da aynı aileden 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya saldırıya ilişkin kendi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Saldırıyı kınadığını söyleyen Cengiz Demirkaya, “Konya’da meydana gelen vahşi katliamda vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum.

Saldırıyı yapanları kınıyorum. Bu topraklar üzerindeki kardeşliğimiz, sarsılmaz bağlarla birbirine bağlıdır. Acılar üzerinden provokasyon üretenlerin hesapları boşa çıkacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, Konya’da düzenlenen silahlı saldırıda aynı aileden 7 kişinin katledildiği olayla ilgili 10 kişinin gözaltına alındığı, olayı gerçekleştiren ve firar eden bir kişinin de yakalanması için çalışmaların devam ettiği kaydedildi.