DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Mardin’de seçim çalışmalarına katıldı

DEM Parti, Dargeçit, Midyat ve Nusaybin’de seçim irtibat bürosunun açılışını büyük bir halk buluşmasıyla gerçekleştirdi. Programa DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan da katıldı.

DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Mardin’de seçim çalışmalarına katıldı
DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Mardin’de seçim çalışmalarına katıldı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma25 Şubat 2024 21:13
  • Güncelleme25 Şubat 2024 21:14
Mardin’in Dargeçit, Midyat ve Nusaybin ilçelerinde DEM Parti, seçim irtibat bürolarının açılışı  gerçekleştirdi. Programa DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, DEM Parti Mardin Milletvekilleri Beritan Güneş, Saliha Aydeniz ve Kamuran Tanhan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan Adayı Ahmet Türk ve ilçe belediye eşbaşkan adayları ile parti yöneticileri katıldı.
DEM Parti adayları, ilçe girişlerinde çok sayıda kişi tarafından araçlarla karşılandı. İlçe merkezlerinde gerçekleştirilen seçim turuna halk yoğun ilgi gösterdi. Seçim turunun ardından büro açılışlarının gerçekleştirildiği kent meydanlarında halk buluşması gerçekleştirildi. Halk buluşmasında Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan Adayları Ahmet Türk  ile ilçe belediye eş Başkan adayları halkı selamladı.
Halk buluşmasında konuşan Ahmet Türk, halkın yoğun katılımına teşekkür etti.
Halk buluşmalarında konuşan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, ise “Türkiye’yi uçuruma getirdiniz. Ekonomi desen iflas etmiş. Demokrasi desen yok. Cezaevinde binlerce siyasi tutsak arkadaşımız var. Bu vesileyle cezaevindeki Gültan Kışanaklara, Selahattin Demirtaşlara, Figen Yüksekdağlara, Leyla Güvenlere, Sebahat Tuncellere bin selam olsun.”
Konuşmalardan sonra seçim irtibat bürolarının açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.