Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık’ta Mardin’de toplu açılışlar yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık Cumartesi günü toplu açılış törenine katılmak ve Mardinlilere hitap etmek üzere Mardin’e geliyor. 17 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamanın gururunu yaşayacaklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Nihayet hasret bitiyor, vuslat vakti yaklaşıyor. Milletin adamı, dik duruşlu reisimiz, sevdamız, dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık’ta Mardin’de toplu açılışlar yapacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık’ta Mardin’de toplu açılışlar yapacak
Selman Güneş
  • 14 Aralık 2022 11:17

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık Cumartesi günü toplu açılış törenine katılmak ve Mardinlilere hitap etmek üzere Mardin’e geliyor.

17 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamanın gururunu yaşayacaklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Nihayet hasret bitiyor, vuslat vakti yaklaşıyor. Milletin adamı, dik duruşlu reisimiz, sevdamız, dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mardin’e geliyor. Bu kapsamda, ilçelerimizden tutun da kırsal mahallelerimizde yaşayan yediden yetmişe her bir vatandaşımıza kadar, tüm Mardin halkı ve teşkilatlarımız olarak bizler bu heyecanı yaşıyoruz. Elbette ki Mardin halkı ve teşkilatlarımız olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı şanına yakışır bir şekilde karşılayacağız.”

“Süreç boyunca yaptığımız çalışmalarda halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı hasretinin arttığını, büyük bir özlemle kendilerini beklediklerini özellikle tekrarlamak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın kadim şehir Mardin’den önemli mesajlara yer verecektir. Buradan tüm dünya ya seslenerek anlamlı açıklamalarda bulunacaktır. Türkiye yüzyılını gündeme aldığımız bu önemli zaman diliminde yeni ufuk ve vizyonlarla ülkemizin büyük şahlanışına hep birlikte şahit olacağız. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde yeniliklere açık kapı bırakan liderimizle önümüz aydınlık geleceğimiz parlak olacaktır. En içinden çıkılması zor gibi görünen sıkıntı ve krizleri bile fırsata çeviren liderimizle durmak yok yola devam diyoruz ve tüm hemşerilerimizi 17 Aralık günü 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine bekliyoruz.”