Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin’e iniş yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılışlara katılmak üzere Mardin Havalimanına iniş yaptı. Erdoğan otobüs ile toplu açılış programının yapılacağı 15 Temmuz Şehitler Parkına geçmesi bekleniyor. Erdoğan’ın toplu açılış programının ardından saat 16.00 gibi Mardin Valiliğine geçecek. Burada Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’tan brifing alacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberinde kente gelecek bakanlarla mini bir kabine toplantısı yapması […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin’e iniş yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin’e iniş yaptı
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Aralık 2022 13:56

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılışlara katılmak üzere Mardin Havalimanına iniş yaptı.

Erdoğan otobüs ile toplu açılış programının yapılacağı 15 Temmuz Şehitler Parkına geçmesi bekleniyor. Erdoğan’ın toplu açılış programının ardından saat 16.00 gibi Mardin Valiliğine geçecek. Burada Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’tan brifing alacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberinde kente gelecek bakanlarla mini bir kabine toplantısı yapması bekleniyor.

Valilik programından sonra 18.00 gibi AK Parti Mardin İl başkanlığına geçecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada toplanacak halka kısa bir konuşma yapacak. İl başkanlığından sonra saat 20.00’da Yay Grant Otelde bölgedeki Kanaat Önderleri ve STK temsilci ve başkanları ile bir araya gelecek olan Erdoğan burada bölgenin ve şehrin sorunları ile ilgili olarak görüşecek.

Daha sonra saat 21.00 gibi aynı otelde düzenlenecek olan ‘Gençlik Buluşması’ programına da katılacak olan Erdoğan’ın daha sonra kentten ayrılması bekleniyor.