Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü bir müjde açıklayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1 ve TRT Haber ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme ilişkin önemli konularda soruları cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, daha önce vereceğini söylediği müjde hatırlatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma gününü beklemelerini, müjdeyi Zonguldak’ta vereceğini söyledi. Erdoğan, “Allah nasip ederse Cuma günü Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camii’nin açılışını yapacağız. Tam Karadeniz’in kıyısında adeta yalı cami […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü bir müjde açıklayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü bir müjde açıklayacağız
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Haziran 2021 10:05
  • Güncelleme2 Haziran 2021 10:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1 ve TRT Haber ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gündeme ilişkin önemli konularda soruları cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, daha önce vereceğini söylediği müjde hatırlatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma gününü beklemelerini, müjdeyi Zonguldak’ta vereceğini söyledi.

Erdoğan, “Allah nasip ederse Cuma günü Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camii’nin açılışını yapacağız. Tam Karadeniz’in kıyısında adeta yalı cami gibi, muhteşem. Her yönüyle peyzajı ve çevre düzenlemesiyle bitmiş vaziyette. Oradan da Kanuni sondaj gemisiyle bağlantımızı kuracağız. O bağlantıyla beraber oradan açıklamamızı inşallah yapacağız.

Filyos Limanı’nın aynı zamanda açılışını yapacağız. Aynı gün açılış platformu içerisinde yeni modern maske fabrikasının açılışını aynı gün yapacağız. Yatırım, istihdam, üretim, ihracat. Bunu yapan ülke sıçrar. Petrol ve doğal gaz arama çalışmasında yeni müjdeyi Cuma günü Zonguldak’ta vereceğiz.” ifadelerine yer verdi.