Coşkun Sabah: Kordon’da mini şortla kızımı dolaştırırım ama Mardin’de giydirmem

Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olan Coşkun Sabah, “Kordon’da (İZMİR) mini şortla kızımı dolaştırırım ama o mini şortu Diyarbakır’da, Mardin’de, Urfa’da giydirmem.” dedi. Dur Bi Dinle serisinde bu haftaki konuğu Coşkun Sabah oldu. Kızının sosyal medyada paylaştığı bikinili fotoğraflar sebebiyle davalık olan Sabah, gazetecilerin söylediklerini çarptırdığını ve kastetmediği yerlere çektiğini söyledi. Verdiği demeçleri programınızda tek […]

Coşkun Sabah: Kordon’da mini şortla kızımı dolaştırırım ama Mardin’de  giydirmem
Coşkun Sabah: Kordon’da mini şortla kızımı dolaştırırım ama Mardin’de  giydirmem
Selman Güneş
  • Yayınlanma3 Nisan 2021 11:47

Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olan Coşkun Sabah, “Kordon’da (İZMİR) mini şortla kızımı dolaştırırım ama o mini şortu Diyarbakır’da, Mardin’de, Urfa’da giydirmem.” dedi.

Dur Bi Dinle serisinde bu haftaki konuğu Coşkun Sabah oldu. Kızının sosyal medyada paylaştığı bikinili fotoğraflar sebebiyle davalık olan Sabah, gazetecilerin söylediklerini çarptırdığını ve kastetmediği yerlere çektiğini söyledi. Verdiği demeçleri programınızda tek tek düzelten Sabah, son yıllarda medyatik biri haline gelmekten hoşnut olmadığını dile getirdi.

Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” dediği iddiasıyla gündeme gelen Coşkun Sabah, “Tutucu bir baba mısınız?” sorusuna şu yanıtı: “Ben de çağdaş bir insanım, benim bütün yazlarım Bodrum’da geçiyor. Ben çağdaş bir insanım kardeşim.  Batıya göre modern babayım. Ben kızımla Kordon’da (İZMİR) mini şortla kızımı dolaştırırım ama o mini şortu Diyarbakır’da, Mardin’de, Urfa’da giydirmem. Şimdi ben tutucu baba mı oldum? Ne oldum?”