CHP Mardin İl Başkanlığına Mehmet Kılınçaslan atandı

CHP Mardin İl başkanlığına Mehmet Kılınçaslan atandı, yeni yönetim belirlendi. CHP Genel Merkezinde alınan bir kararla Mardin İl yönetimine geçici atama yapıldı. Buna göre hem yeni il başkanının ataması yapıldı hem de geçici yeni il yönetimi oluşturuldu. Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke’nin imzalarıyla Mardin İl Başkanlığına bildirilen karar […]

CHP Mardin İl Başkanlığına Mehmet Kılınçaslan atandı
CHP Mardin İl Başkanlığına Mehmet Kılınçaslan atandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma11 Ocak 2021 20:14
  • Güncelleme11 Ocak 2021 20:20

CHP Mardin İl başkanlığına Mehmet Kılınçaslan atandı, yeni yönetim belirlendi.

CHP Genel Merkezinde alınan bir kararla Mardin İl yönetimine geçici atama yapıldı. Buna göre hem yeni il başkanının ataması yapıldı hem de geçici yeni il yönetimi oluşturuldu. Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke’nin imzalarıyla Mardin İl Başkanlığına bildirilen karar metninde Mardin’in yeni İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan ve yeni il yönetiminin ataması tüzük maddeleri uyarınca  gerçekleştirildiği belirtildi. Buna göre il yönetimine de Hatip Durmaz, Hıdır İnal, Mehmet Taşkın, Selahattin Aşar, Osman Yıldırım ve Mehmet Altundağ  getirildi.

Yeni başkan ve yönetimin atanmasıyla CHP’nin Mardin’de ne gibi çalışmalarda bulunacağı, Mehmet Kılınçaslan başkanlığında il yönetiminin toplanarak yol haritasını çizecekleri öğrenildi.