Cengiz Demirkaya: İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, “Ne dediysek bir bir gerçekleştiriyoruz. İlimizin  ve ilçelerimizin sorunlarının çözümü için her alanda yatırımlarımızı yapacağız. İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak.” dedi. Büyük bir spor potansiyeline sahip olan Kızıltepe ilçesine büyük bir spor yatırımı kapsamında kapalı Spor Salonu, yüzme havuzu, semt sahaları, Spor Lisesi Kapalı Spor salonu ve Kızıltepe […]

Cengiz Demirkaya: İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak
Cengiz Demirkaya: İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak
Selman Güneş
  • Yayınlanma3 Haziran 2021 20:41

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, “Ne dediysek bir bir gerçekleştiriyoruz. İlimizin  ve ilçelerimizin sorunlarının çözümü için her alanda yatırımlarımızı yapacağız. İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak.” dedi.

Büyük bir spor potansiyeline sahip olan Kızıltepe ilçesine büyük bir spor yatırımı kapsamında kapalı Spor Salonu, yüzme havuzu, semt sahaları, Spor Lisesi Kapalı Spor salonu ve Kızıltepe Spor Kompleksi Çevre Düzenlenmesi işlerinin protokolü imzalandı.

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, bugüne kadar Kızıltepe’ye 800 milyon TL’yi aşan ödeneğin ayrıldığını söyledi. Tüm ülkede, bölgemizde ve ilimiz Mardin’de huzur ve barış için yürütülen mücadelede büyük bir başarı sağlandığını belirten Demirkaya, yapılan yatırımların bu mücadelenin sonucu olduğunu açıkladı. Demirkaya  “İlçemize kazandırılacak olan 2.500 kişilik Kapalı Spor Salonu, 2. Yüzme Havuzu, Kırsal Mahallelerimize 15 adet Semt Sahaları, Spor Lisesi Kapalı Spor Salonu ve Kızıltepe Spor Kompleksi Çevre Düzenlemesi işlerinin protokolü imzalandı.” dedi.

Demirkaya, “İlçemize tesislerin kazandırılmasına vesile olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Muharrem Kasapoğluna, Bakan Yardımcımız Sayın İhsan Selim Baydaş’a, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik’e, Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş’a, milletvekili arkadaşım Sayın Şeyhmus Dinçel’e, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın bürokratlarına ve emeği geçen bütün paydaşlarımıza, il ve ilçe teşkilatlarımızın değerli mensuplarına,  ilçemiz ve gençliğimiz adına çok teşekkür ediyorum. İlçemize Hayırlı Olsun” açıklamasında bulundu.

Daha önce basın mensuplarına yaptığımız açıklamada  Demirkaya, “ Ne dediysek bir bir gerçekleştiriyoruz. İlimizin  ve ilçelerimizin sorunlarının çözümü için her alanda yatırımlarımızı yapacağız. Bugün spor alanında yapılan yatırımın protokolünü imzaladık ancak önümüzdeki günlerde başka alanlarda da yatırımlarımız olacak. İlerleyen zamanlarda halkımıza güzel müjdelerimiz olacak.” diye konuştu.