Cem Uzan’dan flaş Mardin vaadi!

2023 seçimleri için cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Cem Uzan, Mardin’in Ortadoğu’nun Las Vegas’ı olacağını söyledi. Uzan, “Kumarhaneler, eğlence merkezleri, oteller hepsi bir arada Mardin’de olacak” dedi. Genç Parti kurucusu Cem Uzan, 2023 yılındaki seçim için cumhurbaşkanı adayı olacağını daha önce açıklamıştı. Bugün vaatlerini de sıralayan Cem Uzan, Mardin’i Las Vegas yapacağını belirtti. Uzan, “Kumarhaneler, eğlence merkezleri, […]

Cem Uzan’dan flaş Mardin vaadi!
Cem Uzan’dan flaş Mardin vaadi!
Selman Güneş
  • 10 Haziran 2022 16:07
  • 10 Haziran 2022 16:13

2023 seçimleri için cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Cem Uzan, Mardin’in Ortadoğu’nun Las Vegas’ı olacağını söyledi. Uzan, “Kumarhaneler, eğlence merkezleri, oteller hepsi bir arada Mardin’de olacak” dedi.

Genç Parti kurucusu Cem Uzan, 2023 yılındaki seçim için cumhurbaşkanı adayı olacağını daha önce açıklamıştı. Bugün vaatlerini de sıralayan Cem Uzan, Mardin’i Las Vegas yapacağını belirtti. Uzan, “Kumarhaneler, eğlence merkezleri, oteller hepsi bir arada Mardin’de olacak. Arap ülkelerinden, Gürcistan, Ermenistan ve yüzlerce ülkeden milyar dolarlar Türkiye’ye akacak. Makao & Las Vegas ülkelerine korkunç derecede döviz kazandırıyor. Dünya piyasasında rekabet için bunlar şart”