Bölgenin en donanımlı veteriner kliniği Zen-Pet açılışı yapıldı

Mardin’in ilk, bölgenin en donanımlı veteriner kliniği Zen-Pet Kızıltepe’de görkemli bir açılış töreniyle hizmet vermeye başladı. Veteriner Hekim Mehmet Ali Zengin tarafından kısa bir süre önce kurulan Zen- Pet Veteriner Kliniği, Mardin Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Çakar, Mardin Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Vedat Durak, Hayvan Barınak Müdürü Zeynep Samancı, Tapu Müdürü Turan Temel, Mardin […]

Bölgenin en donanımlı veteriner kliniği Zen-Pet açılışı yapıldı
Bölgenin en donanımlı veteriner kliniği Zen-Pet açılışı yapıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma21 Kasım 2021 08:58
  • Güncelleme21 Kasım 2021 09:14

Mardin’in ilk, bölgenin en donanımlı veteriner kliniği Zen-Pet Kızıltepe’de görkemli bir açılış töreniyle hizmet vermeye başladı.

Veteriner Hekim Mehmet Ali Zengin tarafından kısa bir süre önce kurulan Zen- Pet Veteriner Kliniği, Mardin Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Çakar, Mardin Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Vedat Durak, Hayvan Barınak Müdürü Zeynep Samancı, Tapu Müdürü Turan Temel, Mardin Büyükşehir Belediye Hayvan Sağlığı Müdürü Osman Karahan ve bir çok davetlinin katılımıyla Yenikent Mahallesi’nde açılışı yapıldı. Kesilen kurdelenin ardından davetlilere klinik hakkında bilgi verildi.

Bölgenin en donanımlı, Mardin’in ilk kliniği olan Zen- Pet’in kurucusu Veteriner Hekim Mehmet Ali Zengin, sorumlu hekimi ise Yakup Kalkan. 300 metre kare alanda kurulan klinikte; can dostlarımıza kan tahlili, yoğun bakım, röntgen, ameliyat, kedi, köpek traş hizmeti, kedi, köpek pansiyon hizmet, petshop ürünleri, mama satışı, ilaç satışı ve ultrason gibi hizmetler verilecek.