Beyazsu’yun marka değeri kazanması ve kalkınması toplantısı yapıldı

Nusaybin ile Midyat arasındaki Beyazsu Mahallesi’nin turizmde daha çok yer alması, kalkınması ve marka değerinin artması için Midyat ve Nusaybin Kaymakamları ile STK temsilcileri ve esnafları bir araya geldi. Beyazsu’da yapılan toplantıya Midyat Kaymakamı Ahmet Solmaz, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Midyat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Mehmet Selim Yıldız, Nusaybin […]

Beyazsu’yun marka değeri kazanması ve kalkınması toplantısı yapıldı
Beyazsu’yun marka değeri kazanması ve kalkınması toplantısı yapıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma11 Haziran 2022 09:08
  • Güncelleme11 Haziran 2022 09:09

Nusaybin ile Midyat arasındaki Beyazsu Mahallesi’nin turizmde daha çok yer alması, kalkınması ve marka değerinin artması için Midyat ve Nusaybin Kaymakamları ile STK temsilcileri ve esnafları bir araya geldi.

Beyazsu’da yapılan toplantıya Midyat Kaymakamı Ahmet Solmaz, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Midyat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Mehmet Selim Yıldız, Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Odası (NESO) Başkanı Ömer Özel ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

Beyazsu’yun kalkınması ve marka haline gelmesi için Beyazsu esnafları ile yapılan istişare toplantısında katılımcılar düşüncelerini dile getirdi.

Toplantıya katılan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, “Beyazsu sadece Midyat veya Nusaybin için değil Mardin ve bölgemiz için önemli bir turizm yeridir. Buranın turizmde daha çok söz sahibi olması için Kaymakamlıklarımız, Belediyelerimiz ve STK’larımız hep birlikte çalışıyoruz” dedi.