‘Benimle birlikte misiniz’ diye soran Kılıçdaroğlu’na Mardin’den destek

Bugün İzmir’de “Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu’na CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan ve il örgütünden de destek geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda partililere seslendi. Kılıçdaroğlu, buradaki konuşmasında “Şunu da artık […]

‘Benimle birlikte misiniz’ diye soran Kılıçdaroğlu’na Mardin’den destek
‘Benimle birlikte misiniz’ diye soran Kılıçdaroğlu’na Mardin’den destek
Selman Güneş
  • 23 Eylül 2022 21:34
  • 23 Eylül 2022 21:37

Bugün İzmir’de “Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu’na CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan ve il örgütünden de destek geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda partililere seslendi. Kılıçdaroğlu, buradaki konuşmasında “Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun sorusuna yanıt bir çok partiliden geldiği gibi Mardin’den de destek geldi. CHP Mardin İl Başkanı sosyal medya hesabından “Halkın iktidarı için, halkın adamıyla yürüyoruz. Bu onurlu mücadelede seninleyiz. #seninleyim” ifadelerini kullandı.