Başkan Tatlıdede gençlerle bir araya geldi

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Bilgi Evini ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Artuklu Belediyesi Bilgi Evinde gençlere yönelik Kütüphane, Bilgisayar ve Müzik sınıflarında ücretsiz hizmet verilen sınıfları ziyaret eden Tatlıdede,birim amirlerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Tatlıdede, gezdiği sınıflarda gençlerle bir süre sohbet etti. Gençler için açılan Bilgi Evinde yüzlerce öğrencinin ücretsiz bir […]

Başkan Tatlıdede gençlerle bir araya geldi
Başkan Tatlıdede gençlerle bir araya geldi
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Ağustos 2022 15:56

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Bilgi Evini ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.

Artuklu Belediyesi Bilgi Evinde gençlere yönelik Kütüphane, Bilgisayar ve Müzik sınıflarında ücretsiz hizmet verilen sınıfları ziyaret eden Tatlıdede,birim amirlerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Tatlıdede, gezdiği sınıflarda gençlerle bir süre sohbet etti.

Gençler için açılan Bilgi Evinde yüzlerce öğrencinin ücretsiz bir şekilde yararlandığını ifade eden Başkan Tatlıdede, gençlere yönelik hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Başkan Tatlıdede, “Her yorulduğumuzu hissettiğimizde gençlerimizin güzel yüzünü görüp, geleceğe olan inancımızı arttırarak tazeleneceğiz. Yüzünüzdeki gülümsemeden umut buluyoruz, iyi ki varsınız gençler” dedi.