Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Rıdvan Aşar: Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması iki fabrikanın kurulmasına bedeldir 

Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar, “Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması inanın iki fabrikanın kurulmasına bedeldir.” dedi. Kızıltepe’de tribünü olmayan ilçe stadında Kızıltepespor’un eski futbolcuları arasında yapılan dostluk maçını Mardin İl Gençlik Spor Müdürü Beytullah Birlik ve Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar da izledi. Birlik ve Aşar, Beden Eğitimi ve Spor […]

Başkan Rıdvan Aşar: Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması  iki fabrikanın kurulmasına bedeldir 
Başkan Rıdvan Aşar: Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması  iki fabrikanın kurulmasına bedeldir 
Selman Güneş
  • Yayınlanma4 Temmuz 2023 09:38
  • Güncelleme4 Temmuz 2023 09:43

Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar, “Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması inanın iki fabrikanın kurulmasına bedeldir.” dedi.

Kızıltepe’de tribünü olmayan ilçe stadında Kızıltepespor’un eski futbolcuları arasında yapılan dostluk maçını Mardin İl Gençlik Spor Müdürü Beytullah Birlik ve Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar da izledi. Birlik ve Aşar, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) sınavlarına hazırlanan gençleri de  ziyaret etti. Gençlerin sorun ve taleplerini dinleyen ikili gençlere girecekleri sınavda başarılar diledi.

Gençlere çok büyük değer verdiklerini bildiren Başkan Rıdvan Aşar, “Yılda iki tane gencin Mardin’den çıkması inanın iki fabrikanın kurulmasına bedeldir. Her zaman gençlerimizin yanındayız. Şuan Mardin 1969 Spor kulübümüzde de gençlerimize çok büyük önem veriyoruz. Onların gelişimi için yardımcı oluyoruz. Siz de burada hayalleriniz için çalışıyorsunuz. İnşallah iyi yerlere gelirsiniz. Hedefleriniz büyük olsun” dedi.