Başkan Mesut Aydoğan İstanbul’da Mardinlileri ziyaret ediyor

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan İstanbul’da faaliyet gösteren Mardin derneklerini ziyaret etti. DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, DEVA Partisi GMYK üyesi Essum Aslan ve Mardin’li olan, DEVA Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet Bilgiç ve DEVA Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Tarık Özaydın ile birlikte, İstanbul’daki Mardin Derneklerin Federasyonu’na bir ziyaret gerçekleştirdi. […]

Başkan Mesut Aydoğan İstanbul’da Mardinlileri ziyaret ediyor
Başkan Mesut Aydoğan İstanbul’da Mardinlileri ziyaret ediyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma5 Kasım 2022 17:16

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan İstanbul’da faaliyet gösteren Mardin derneklerini ziyaret etti.

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, DEVA Partisi GMYK üyesi Essum Aslan ve Mardin’li olan, DEVA Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet Bilgiç ve DEVA Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Tarık Özaydın ile birlikte, İstanbul’daki Mardin Derneklerin Federasyonu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Aydoğan, DEVA Partisi’nden beklentileri ve isteklerini dinledi. Sivil tolum kuruluşlarının demokrasinin önemli bir temel taşı olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Verimli bir toplantı yaparak kıymetli hemşerilerimize hemhal olduk. Mardinli hemşerilerimin İstanbul’da çok güzel işler başardığını ve STK bağlamında ciddi örgütlendiklerini görmek Mardin adına ve ülke adına Umutlarımı daha da büyüttü. Federasyon başkanım Sn. Av. Kemal Dündar başkanıma ve kıymetli hemşerilerime samimi karşılama ve sohbet için teşekkür ederim.” dedi.