Başkan Demirkaya’dan Kadir Gecesi mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Mehmet Ziya Demirkaya, rahmet ve mağfiret iklimi olan mübarek Ramazan ayı içerisinde olma sevincini hep birlikte yaşadık ve yaşamaya devam ettiğimizi vurguladı. Demirkaya, “Bereket ve ibadet dolu olan Ramazanın sonuna vardık. Rabbim, gönüllerimize misafir olan af ve mağfiret ve […]

Başkan Demirkaya’dan Kadir Gecesi mesajı
Başkan Demirkaya’dan Kadir Gecesi mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Mayıs 2021 07:28

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Mehmet Ziya Demirkaya, rahmet ve mağfiret iklimi olan mübarek Ramazan ayı içerisinde olma sevincini hep birlikte yaşadık ve yaşamaya devam ettiğimizi vurguladı.

Demirkaya, “Bereket ve ibadet dolu olan Ramazanın sonuna vardık. Rabbim, gönüllerimize misafir olan af ve mağfiret ve bereket iklimiyle yoğrulan Ramazan ayı münasebetiyle başta Mardinli hemşerilerimin ve bütün İslam ümmetinin dualarını kabul etsin. Mübarek Ramazanı Şerif’i uğurlamaya hazırlanırken, Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesine erişmenin heyecan ve coşkusunu yaşıyoruz. Bizi Kadrimizi yücelten en faziletli geceye, Kadir Gecesi’ne tekrar ulaştıran Rabbimize hamd-ü senalar olsun.  Ramazan Bayramı’nın da müjdecisi olan Kadir Gecesi’nin başta değerli hemşerilerimiz olmak üzere insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.” dedi.