Başkan Demirkaya’dan Berat Kandili mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Berat Kandili’nin manasının af be bağışlama olduğunu vurgulayan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, “Berat Kandiliniz Mübarek olsun.  Rahmet, Mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in müjdeleyicisi  Berat Kandilimiz’in, İslam alemine sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini dilerim. Bu mübarek gecede edile dualar, […]

Başkan Demirkaya’dan Berat Kandili mesajı
Başkan Demirkaya’dan Berat Kandili mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Mart 2021 12:00
  • Güncelleme27 Mart 2021 12:11

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Berat Kandili’nin manasının af be bağışlama olduğunu vurgulayan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, “Berat Kandiliniz Mübarek olsun.  Rahmet, Mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in müjdeleyicisi  Berat Kandilimiz’in, İslam alemine sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini dilerim. Bu mübarek gecede edile dualar, tövbeler bu gecede kabul olunur. Yürekler nurla dolar. Hiç şüphesiz Berat’ın  anlamı af ve bağışlamadır.

Böyle mübarek gecelerde toplum olarak birlik ve beraberlik içinde, sevgi ve saygı çerçevesinde geçilmesi gerekiyor. Bu gece ellerimizi semaya kaldırırken Rabbimizden insanlığın bu korona virüsten kurtuluşu için dua edelim. Bu duygu  ve düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayının müjdeleyicisi olan Berat Kandili’ni tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.