Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Aşar’dan açıklama

Sevgili hemşehrilerim, Mardin 1969 Spor’un şerefli bayrağını elimize aldığımız günden beri yöneticiler olarak çok yalnız bırakıldık. Nüfusu 1 milyonu bulan ticaret, turizm, tarım sektöründe söz sahibi olan bir şehirde yaklaşık iki ay önce kombinelerimizi satışa çıkardık maalesef sadece 100 kombine satabildik. Başka şehirlerin takımlarına bakıyorsunuz; sanayicisinden, esnafına, siyasetçisinden her kesim şehirlerinin takımlarına destek oluyor. Bu […]

Başkan Aşar’dan açıklama
Başkan Aşar’dan açıklama
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Ağustos 2023 00:38
  • Güncelleme6 Ağustos 2023 00:39

Sevgili hemşehrilerim, Mardin 1969 Spor’un şerefli bayrağını elimize aldığımız günden beri yöneticiler olarak çok yalnız bırakıldık. Nüfusu 1 milyonu bulan ticaret, turizm, tarım sektöründe söz sahibi olan bir şehirde yaklaşık iki ay önce kombinelerimizi satışa çıkardık maalesef sadece 100 kombine satabildik.

Başka şehirlerin takımlarına bakıyorsunuz; sanayicisinden, esnafına, siyasetçisinden her kesim şehirlerinin takımlarına destek oluyor. Bu takım kadim kentin en büyük markası ve değeridir. Herkes bu takıma maddi ve manevi destek olmalı.

Takım sezon hazırlıklarını sürdürürken eleştirilere başlayanların sosyal medya profillerine baktığımızda 3 büyüklerin isimleri yazılıyor. Bu eleştirileri yapanların transfer piyasasından haberi yok mu? Bu takım sadece yönetimin takımı değil 1 milyon nüfusa sahip Mardin’in takımıdır. Siyasetçiler, bürokratlar, esnaflarımız, sanayicilerimiz, iş insanlarımız sizleri Mardin 1969 Spor’a destek olmaya çağırıyorum.

Bütün görüşlerimizi, ideolojilerimizi bir tarafa bırakıp bu takımı daha iyi yerlere taşımak için destek olalım, takıma sahip çıkalım. Başka Mardin 1969 Spor yok. Daha çok sponsorlarımız olmalı, daha çok kombine satılmalı ancak aksi takdirde istediğimiz futbolculara formamızı giydiremeyiz. Ben Mardinliyim diyen herkese çağrıda bulunuyoruz ve yeni bir kampanya başlatıyoruz. Hedefimiz 5 bin kombineye ulaşmak. Sen de ‘Mardinliyim’ diyorsan ‘bir kombine benden‘ diyerek kampanyamıza destek ol!

Rıdvan Aşar Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı