Bakan Albayrak’ın instagram hesabına erişilmiyor

İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevinden af talebinin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildiğini açıklamasının ardın Albayrak’ın instagram hesabına erişilmiyor. İstifasını İnstagram hesabından duyuran Bakan Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanı görevinden istifasını İnstagram hesabından duyurmuştu.  Albayrak bu paylaşımın ardından Twitter hesabını kapattı. Berat Albayrak’ın istifasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmesinden […]

Bakan Albayrak’ın instagram hesabına erişilmiyor
Bakan Albayrak’ın instagram hesabına erişilmiyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Kasım 2020 23:58

İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevinden af talebinin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildiğini açıklamasının ardın Albayrak’ın instagram hesabına erişilmiyor.

İstifasını İnstagram hesabından duyuran Bakan Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanı görevinden istifasını İnstagram hesabından duyurmuştu.  Albayrak bu paylaşımın ardından Twitter hesabını kapattı. Berat Albayrak’ın istifasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmesinden sonra instagram hesabına da erişilmiyor.