Aydemir Kuyumculuk 3. şubesini TOKİ’de açtı

Mardin Kızıltepe’de 1993 yılında cumhuriyet meydanında iki mağazayı bünyesinde barındıran “Aydemir kuyumculuk” 3’üncü şubesini TOKİ’de açtı.

Aydemir Kuyumculuk 3. şubesini TOKİ’de açtı
Aydemir Kuyumculuk 3. şubesini TOKİ’de açtı
Selman Güneş
  • Yayınlanma7 Ağustos 2023 18:10
  • Güncelleme7 Ağustos 2023 18:37

Mardin Kızıltepe’de 1993 yılındanberi Cumhuriyet Meydanında  iki mağazayı bünyesinde barındıran “Aydemir kuyumculuk” 3’üncü şubesini TOKİ’de açtı.

Oldukça geniş ürün çeşitliliğiyle Mardin Kızıltepelilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan “Aydemir kuyumculuk” sektördeki yenilikleri de yakından takip ediyor.

Aydemir Kuyumculuk yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ürün gruplarımız oldukça geniş. Her zaman olduğu gibi 22 ayar bileziklerimiz, takılarımız,14 ayar fantazi ürünlerimiz, pırlanta ve kendi tasarılarımız konusunda bu sene çok daha iddialıyız. Sektörün çıkan en yeni ürünleri şu anda “Aydemir Kuyumuculuk” mağazamızda mevcut.

Avrupa’da ve Türkiye’de müşteriler tarafından tanınan ihracat ve ithalat yapan bir firmamayız. Ülke gündemi oldukça hareketli olduğu için altın fiyatları hızlı bir şekilde yükselip düşebiliyor. O yüzden yatırım için düşünenler çekinmeden altına yatırım yapabilirler. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek whatsapp hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine güvenli şekilde kargolarınızı ulaştırıyoruz. Biz müşterimizi en iyi şekilde yatırıma yönlendirip onlara olumlu sonuçlar verecek tecrübedeyiz. Değerli müşterilerimizi en iyi şekilde hizmet sunabilmek için mağazamıza bekleriz”.