Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Aslan’dan yeni yıl mesajı

Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aslan, bir mesaj yayınlayarak yeni yılı kutladı. Aslan, Mezopotamya’nın bereketi kadar mutlu, huzurlu ve başarı dolu yıllar temennisinde bulundu. Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla diyerek sözlerine başlayan Aslan şu ifadeleri kullandı: “1 Ocak Mekke’nin fethi bütün İslam alemine mübarek olsun. Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke […]

Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı  Aslan’dan yeni yıl mesajı
Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı  Aslan’dan yeni yıl mesajı
Selman Güneş
  • 31 Aralık 2022 14:29
  • 31 Aralık 2022 14:45

Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aslan, bir mesaj yayınlayarak yeni yılı kutladı. Aslan, Mezopotamya’nın bereketi kadar mutlu, huzurlu ve başarı dolu yıllar temennisinde bulundu.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla diyerek sözlerine başlayan Aslan şu ifadeleri kullandı: “1 Ocak Mekke’nin fethi bütün İslam alemine mübarek olsun. Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için hayallerinizi yaşayın . Onları gerçekleştirebilmek için zaman ayırın kendinize.

Bu yıl öyle bir yıl olsun ki; Fabrikalarımız işçi çıkarmasın. Çarşı esnafımızın kepenk kapatmasın, icra dairelerinde dosyalar olmasın. Çiftçimiz başta DEDAŞ olmak üzere hiç bir sıkıntı çekmesin, mahsulü ektiği toprağın ağırlığı kadar bereket getirsin ve yine ‘Köylü Milletin Efendisi Olsun’ Kan emici tefeciler, kumar batağının baronları, uyuşturucu tacirleri, vahşi  aile bireyleri yüzünden kimse intihar etmesin. Çocuk taciz zihniyeti yok olsun. Kadınlar ilk şikayetlerinde koruma altına alınıp araştırma Komisyonları kurulsun. Şehit haberleri gelmesin.


Bu dilek ve temennilerle yeni Yılın ülkemize, devletimize ve milletimize; sağlık, uğur, bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Yüreğinizi geniş tutun. hep beraber her zamankinden daha sağlam daha güçlü yarınlara olsun. Her yeni yıl yeni bir heyecan getirsin.

Bütün olumsuzlukları geride bırakacağımız Mezopotamya’nın bereketi kadar mutlu, huzurlu ve başarı dolu yıllar dilerim.”