Amedspor’un kafile aracına silahlı saldırı

Amedspor’un deplasmanda karşılaştığı Şanlıurfaspor maçı sonrası kulübün taraftar yöneticilerini taşıyan araca silahlı saldırı olduğu belirtildi. Amedspor’dan yapılan açıklama “Bu akşam deplasmanda Şanlıurfaspor ile oynayadığımız maçın ardından stat çıkışında kafilemiz dahilinde olan ve içerisinde taraftar gurubumuzun 5 yöneticisinin bulunduğu araçlardan birine arka camından mermi isabet etmiştir.Konu emniyete ve TFF yetkililerine intikal ettirilmiştir. İsabet eden merminin yorgun […]

Amedspor’un kafile aracına silahlı saldırı
Amedspor’un kafile aracına silahlı saldırı
Selman Güneş
  • Yayınlanma11 Eylül 2022 00:41

Amedspor’un deplasmanda karşılaştığı Şanlıurfaspor maçı sonrası kulübün taraftar yöneticilerini taşıyan araca silahlı saldırı olduğu belirtildi.

Amedspor’dan yapılan açıklama “Bu akşam deplasmanda Şanlıurfaspor ile oynayadığımız maçın ardından stat çıkışında kafilemiz dahilinde olan ve içerisinde taraftar gurubumuzun 5 yöneticisinin bulunduğu araçlardan birine arka camından mermi isabet etmiştir.
Konu emniyete ve TFF yetkililerine intikal ettirilmiştir. İsabet eden merminin yorgun mermi diye tabir edilen cinsten olduğu yönünde görüş olmasına rağmen kulüp avukatımız ve yönetim kurulu üyelerimiz nezaretinde suç duyurusunda bulunulmuştur.” ifadelerine yer verildi.