Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti’nin Mardin adayı pazar günü belli olacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazar günü Ankara merkezli olarak büyükşehirler ve kalan illerin adaylarını açıklayacaklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta pazar günü İstanbul merkezli olarak bazı büyükşehirlerle illerin açıklamalarını yaptıklarını hatırlattı. Bu hafta pazar günü de Ankara merkezli olarak büyükşehirler ve kalan illerin açıklamasını yapacaklarını […]

AK Parti’nin Mardin adayı pazar günü belli olacak
AK Parti’nin Mardin adayı pazar günü belli olacak
Haber Merkezi
  • Yayınlanma12 Ocak 2024 23:31
  • Güncelleme12 Ocak 2024 23:33

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazar günü Ankara merkezli olarak büyükşehirler ve kalan illerin adaylarını açıklayacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta pazar günü İstanbul merkezli olarak bazı büyükşehirlerle illerin açıklamalarını yaptıklarını hatırlattı.

Bu hafta pazar günü de Ankara merkezli olarak büyükşehirler ve kalan illerin açıklamasını yapacaklarını belirten Erdoğan, “Şu anda ön açıklamaları arkadaşlarımız yapıyor. Pazara yetiştirmeye gayret ediyoruz. Pazar günü inşallah Ankara merkezli olarak büyük ihtimalle ATO Kongre Salonu’nda bu toplantımızı yapıp yine büyükşehirlerle kalan illerimizin açıklamasını yapacağız.” dedi.