AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’tan esnaf ziyareti

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, ve beraberindeki heyet Artuklu ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış, AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı ve teşkilat üyelerinden oluşan heyetle Artuklu İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler. İl […]

AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’tan esnaf ziyareti
AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’tan esnaf ziyareti
Selman Güneş
  • Yayınlanma11 Kasım 2022 21:58
  • Güncelleme11 Kasım 2022 21:59

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, ve beraberindeki heyet Artuklu ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış, AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı ve teşkilat üyelerinden oluşan heyetle Artuklu İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

İl Başkanı Faruk Kılıç yapılan ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Esnaflarımızla sürekli bir arada olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Onlarla bir arada olmak, hasbihalde bulunmak ve olası sıkıntılarını çözmek için gayret içerisindeyiz. AK Parti hükümetimiz esnaflarımızın kalkınması için her türlü hamleyi ortaya koymaktadır. En son yürürlüğe konulan etkin politikalar neticesinde esnaflarımız rahat bir nefese kavuştular. İnşallah bundan sonra da esnaflarımızın daha çok kazanç elde etmeleri ve kendi dallarında daha fazla büyümeleri için AK Parti olarak elimizden gelen her gayreti sarfedeceğiz.” ifadelerini kullandı.