AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Şahin’den MTDF’ye ziyaret

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF)  ziyaret eden AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve Beraberindeki ilçe teşkilatı Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı  (MTDF)Mehmet Şerif Öter’i ziyaret etti. MTDF Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Bülent Şahin “Mardin ve Kızıltepe’nin önde gelen sivil toplum örgütlerimizden biri olan MTDF yöneticilerimizi bu gün ziyaret edip, sorun […]

AK Parti  Kızıltepe İlçe Başkanı Şahin’den  MTDF’ye ziyaret
AK Parti  Kızıltepe İlçe Başkanı Şahin’den  MTDF’ye ziyaret
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Aralık 2020 09:59
  • Güncelleme24 Aralık 2020 13:30

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF)  ziyaret eden AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve Beraberindeki ilçe teşkilatı Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı  (MTDF)Mehmet Şerif Öter’i ziyaret etti.

MTDF Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Bülent Şahin “Mardin ve Kızıltepe’nin önde gelen sivil toplum örgütlerimizden biri olan MTDF yöneticilerimizi bu gün ziyaret edip, sorun ve taleplerini dinledik. Gücünü halktan alan AK Parti hükümeti olarak demokratik sistemimizin vazgeçilmez kurumlarından olan sivil toplum örgütlerimizle bundan önce olduğu gibi bundan sonrada diyalog ve istişarelerde bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.

MTDF Bşkanı Mehmet Şerif Öter ise “AK Parti İlçe Başkanı Sayın Bülent Şahin ve ilçe teşkilatının ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Sivil toplum olarak yaptığımız çalışmalar gönüllük temelindedir. AK Parti ilçe başkanı Sayın Bülent Şahin ilçe başkanlığı görevine geldiği günden beri, sivil toplum örgütlerimizle olumlu ve yapıcı diyalog içerisinde olmalarını çok önemsiyoruz. Bu çerçevede bugün federasyon merkezimize yaptıkları ziyaret için kendilerine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” diye konuştu.