Ahmet Türk’ten taziye teşekkürü

Aynı gün ailesinden 3 akrabasını kaybeden Kürt siyasetçi Ahmet Türk, bir taziye teşekkür mesajı yayınladı. Ahmet Türk mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevdiğiniz birilerini kaybettiğinizde, acının dinmesi bazen uzun bir süre alabiliyor. Değerli aile fertlerimizden, Şemsa, Ferman ve Yelda Türk’ün vefatları vesilesiyle; tüm eş, dost akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek […]

Ahmet Türk’ten taziye teşekkürü
Ahmet Türk’ten taziye teşekkürü
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Kasım 2020 22:45

Aynı gün ailesinden 3 akrabasını kaybeden Kürt siyasetçi Ahmet Türk, bir taziye teşekkür mesajı yayınladı.

Ahmet Türk mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevdiğiniz birilerini kaybettiğinizde, acının dinmesi bazen uzun bir süre alabiliyor.

Değerli aile fertlerimizden, Şemsa, Ferman ve Yelda Türk’ün vefatları vesilesiyle; tüm eş, dost akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar.

 Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza, siyasi parti temsilcilerine  şahsım ve ailemiz adına çok teşekkür ederim.”