Ahmet Türk: Bu halkın değerlerini bilen insanlarla yürüyeceğiz

Artuklu Belediyesi’nin devir töreninde konuşan Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, liyakat sahibi olmayan ve belediyeciliği götüremeyecek kadrolarla değil, halka layık olan, bu halkın değerlerini bilen insanlarla yollarına devam edeceklerini söyledi.

Ahmet Türk: Bu halkın değerlerini bilen insanlarla yürüyeceğiz
Ahmet Türk: Bu halkın değerlerini bilen insanlarla yürüyeceğiz
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Nisan 2024 12:40

Artuklu Belediyesi Eş Başkanları Mehmet Ali Amak ve Münevver Ölker ile DEM Partililer, belediyeyi teslim alma töreni vesilesiyle DEM Parti il binası önünden Artuklu Belediyesi’ne yürüdü. Belediye personelleri tarafından davul ve zurna eşliğinde karşılanan eş başkanlar ve DEM Partililer, burada basına açıklamalarda bulundu. Artuklu Belediye Eş başkanlarının açıklamalarından sonra konuşan Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Mardin halkını başta olmak üzere belediye eş başkanları ve belediye meclisini kutladığını dile getirerek, şöyle konuştu:

“Halklarımızı kutluyoruz. İki değerli eş başkanımıza başarılar diliyoruz. Bu halkın meclisini kutluyoruz. Görevlerinde başarlar diliyoruz. Eş başkanlarımızın ifade ettiği gibi hizmet etmek için yola çıktık. Şeffaf bir politika izleyeceğiz. Her şeyimizi halkımızla, belediye meclisimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla paylaşacağız. Bütün ihaleler açık ve net olacak. Emek veren, hizmete layık olan insanlarla beraber yola çıkacağız. Asla ve asla liyakat sahibi olmayan ve gerçekten belediyeciliği
götüremeyecek kadrolarla değil halka layık olan, bu halkın değerlerini bilen insanlarla yolumuza devam edeceğiz. Arkadaşlarımızın yolu açık olsun.”

Konuşmaların ardından eş başkanlar halkla birlikte belediye binasına geçti.