Adli takip ve 10 parmak klavye kurs kayıtları başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde ilk defa verilecek olan 2 kursu bünyesine kattı. Adalet Bakanlığı sınavları, icra katipliği, zabıt katipliği ve ceza infaz kurumlarında katiplik için ve adli makamlar, noterler ve hukuk bürolarında adli işlemleri takip, hukuki dosya takibi, arşiv görevleri ve noter işlemleri yapabilecek yeterliliğe sahip gençler yetiştirmeyi hedefleyen “10 Parmak Hızlı Klavye Eğitimi […]

Adli takip ve 10 parmak klavye kurs kayıtları başladı
Adli takip ve 10 parmak klavye kurs kayıtları başladı
Selman Güneş
  • 22 Temmuz 2022 09:46

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde ilk defa verilecek olan 2 kursu bünyesine kattı. Adalet Bakanlığı sınavları, icra katipliği, zabıt katipliği ve ceza infaz kurumlarında katiplik için ve adli makamlar, noterler ve hukuk bürolarında adli işlemleri takip, hukuki dosya takibi, arşiv görevleri ve noter işlemleri yapabilecek yeterliliğe sahip gençler yetiştirmeyi hedefleyen “10 Parmak Hızlı Klavye Eğitimi ve Adli Takip Elemanı Eğitimi” başvuruları başladı. Kurs sonunda katılımcılara Milli Eğitim onaylı sertifika verilecektir. Kurslar başvuruya açık olup son başvuru tarihi bulunmamaktadır.

Kurslara başvuru yapmak isteyen gençler Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezine giderek kayıt işlemlerine başlayabilirler.