Abdullah Erin seçim çalışmalarına başladı

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, seçim çalışmaları startını verdi.

Abdullah Erin seçim çalışmalarına başladı
Abdullah Erin seçim çalışmalarına başladı
Selman Güneş
  • 27 Ocak 2024 10:44

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin AK Parti Mardin İl Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) ziyaret ederek çalışmalara ilişkin bazı değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin AK Parti Mardin İl Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) ziyaret ederek İl Başkanı Vahap Alma, İl SKM Başkanı Orhan Çeçen ve diğer üyelerle bir araya geldi.

31 Mart yerel seçim çalışma stratejisinin koordinasyonunu belirleyen SKM ekibine kolaylıklar dileyen Erin, “Mardin için hayati önem taşıyan yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Bizler İl Başkanımız ve tüm teşkilatlarımızla birlikte hazırlıklarımızı tamamladık. Bu kapsamda inşallah SKM’nin bizlere sunacağı programların her aşamasını yerine getirerek çalışmalarımızı zaman mefhumu gözetmeksizin sürdüreceğiz.” dedi.

Kızıltepe Devlet Hastanesine ziyaret

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta yakınlarıyla bir araya geldi. Hasta ziyaretleri sırasında ilgi ile karşılanan Erin, hastalarla hasta yakınlarının sorunlarını dinledi, taleplerini not etti.

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin’in annesinin de yattığı hastanede Şahin’in annesine şifalar dileyen Erin, Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Lokman Adıgüzel ile de görüşerek hastaneye dair bilgi aldı.

Erin daha sonrasında kentte taziye ziyaretleri gerçekleştirdi.