Abdullah Erin, Dargeçit Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yaptı

AK Parti’nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Dargeçit’te seçim koordinasyon merkezi açılışını gerçekleştirdi.

Abdullah Erin, Dargeçit Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yaptı
Abdullah Erin, Dargeçit Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yaptı
Selman Güneş
  • 26 Şubat 2024 10:32
  • 26 Şubat 2024 12:33

AK Parti’nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, AK Parti teşkilatları ve vatandaşlarla birlikte AK Parti Dargeçit Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

DARGEÇİT’E  GÖNÜL VE SEVGİ BAĞI İLE BAĞLIYIZ

AK Parti’nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Abdullah Erin, Dargeçit’te seçim koordinasyon merkezininaçılışını gerçekleştirdi. Kente girişte büyük bir kalabalık tarafından sevgi seli ile karşılanan Erin’e coşkulu bir karşılama yapıldı. İlçede meşaleler ile karşılanan Erin, beraberindeki kalabalık ile birlikte açılışı yapılacak olan seçim koordinasyon merkezi ve alanına geçtiler.

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin yaptığı konuşmada, “Bu kadim şehrin topraklarında doğmuş bir kardeşiniz olarak bugün gönül ve sevgi bağı ile bağlı olduğumuz Mardin’imizi ve ilçelerimizi ilçemizi daha yaşanabilir bir geleceğe taşımak için buradayız. Daha önceki süreçte Başkanımız Mehmet Cüneyt Aksoy zaten Dargeçit ilçemize birçok alanda hizmet ederek çehresini değiştirmeyi başarmıştır. Bundan sonraki süreçte 31 Mart’ta kazanacağımız zaferden sonra de el ele vererek tarih kokan Dargeçit ilçemizi çok daha ileriye taşıyacak projelerimizi ivedilikle hayata geçireceğiz.”

DAHA DA KALKINAN BİR DARGEÇİT’İ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

“12 bin yıllık geçmişiyle insanlık tarihine ışık tutan Boncuklu Tarla’daki kazı çalışmalarını daha da ileri seviyelere götürerek tüm dünyanın gündemine oturtacağız. Neotolik dönemde yaşayan toplulkların geleneklerinin gün yüzüne çıkmasında büyük rol oynayan Boncuklu Tarla’yı Dargeçit’in açık müzesine çevireceğiz. Gücünü tarihten ve toplumsal dayanışmadan alan Medeniyetlerin beşiği Mardin ve Dargeçit ilçemiz için geliştirdiğimiz projelerimizle daha yaşanabilir bir memleket, daha müreffeh bir Mardin’i, daha çok kalkınan bir Dargeçit’i hep birlikte inşa edeceğiz. Bu kapsamda sanayiden üretim ve istihdama, kentsel yaşamdan kırsal kalkınmaya, çocuklar, gençler, kadınlar ve engelliler başta olmak üzere tüm dezavantajlı kesimlere hitap eden sosyal belediyecilik anlayışında her ilçemiz için 47’şer proje geliştirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Bu duygularla Dargeçit SKM’nin hayırlı olmasını diliyorum.”