300 bin nüfuslu şehrin takımı 5. haftayı da puansız kapattı

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 1. Bölge 2. Grupta Kızıltepe Sportif Faaliyetler Silvan Belediyespor’a 3-0 yenildi. Kızıltepe temsilcisi 5. haftayı da puansız kapattı. BAL’da zor şartlar altında mücadele eden Kızıltepe Sportif Faaliyetler sahası tadilatta olduğu için İstasyon Sentetik sahada 5. hafta maçında Silvan Belediyespor’u konuk etti.Kızıltepe Sportif Faaliyetler ligde oynadığı 5 maçı da puan alamadan bitirdi. […]

300 bin nüfuslu şehrin takımı 5. haftayı da puansız kapattı
300 bin nüfuslu şehrin takımı 5. haftayı da puansız kapattı
Selman Güneş
  • 28 Kasım 2021 17:00

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 1. Bölge 2. Grupta Kızıltepe Sportif Faaliyetler Silvan Belediyespor’a 3-0 yenildi. Kızıltepe temsilcisi 5. haftayı da puansız kapattı.

BAL’da zor şartlar altında mücadele eden Kızıltepe Sportif Faaliyetler sahası tadilatta olduğu için İstasyon Sentetik sahada 5. hafta maçında Silvan Belediyespor’u konuk etti.
Kızıltepe Sportif Faaliyetler ligde oynadığı 5 maçı da puan alamadan bitirdi.

Kızıltepe Sportif Faaliyetler Silvan Belediyespor’a bugün saat 13.00’te oynanan müsabakada 3-0 yenildi. Bütçe olmadığı için istediği kadroyu kuramayan Kızıltepe temsilcisi, 5 maçta kalesinde 18 gol görürken sadece rakip filelere 1 gol atabildi.

GENÇLERE DESTEK ÇIKILMIYOR

Her seferinde bir çok ilden büyük olduğunu ve nüfusunu bir övünç olarak takdim eden Kızıltepe pandemi sayesinde yıllar sonra Bölgesel Amatör Lig’e çıkan takımına sahip çıkamıyor. Futbolcular zor şartlarda hazırlanarak maçlara çıkıyor. Şehrin zenginlerinden destek olmadığı için haliyle takımda sportif başarı da gelmiyor.