Yine su borusu patladı, esnaf perişan oldu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde patlayan su borusu patladı Marketi su bastı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Olay dün akşam saatlerinde Kızıltepe Mardin Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, MARSU’ya ait olan su borusu yine patladı. Kısa sürede caddeyi su bastı. İş yerlerini su bastı, dükkanların için çamur doldu. Cadde üzerinde bulunana dükkanı su basarken […]

Yine su borusu patladı, esnaf perişan oldu
Yine su borusu patladı, esnaf perişan oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Ağustos 2021 12:56

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde patlayan su borusu patladı Marketi su bastı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay dün akşam saatlerinde Kızıltepe Mardin Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, MARSU’ya ait olan su borusu yine patladı. Kısa sürede caddeyi su bastı. İş yerlerini su bastı, dükkanların için çamur doldu. Cadde üzerinde bulunana dükkanı su basarken o anda güvenlik kameraları su baskınını saniye saniye kaydetti.

Daha önce de defalarca aynı yerde burunun patladığını ifade eden Hamit Özdemir, “6 seferdir mağdur oluyoruz.  Mardin yolundaki boru patlaması maviş Market mağdur oluyor. Yazık günah değil mi?  İkide bir dükan çamura batıyor.” dedi.