Yerli ’Marilyn Monroe’ o darp iddiası ile ilgili konuştu

Mardin’de yaşayan ve yerli ’Marilyn Monroe’ olarak tanına Melek K. dükkanının yanına oturan dilenci kızla itişip kakışması ile ilgili konuştu. Alınan bilgilere göre, bölgede yerli ’Marilyn Monroe’ olarak kendini tanıtan Melek K sabun sattığı dükkanının önünde oturan dilenci kız arasında tartışma çıktı. İddiaya göre, Yoldan geçen ve duruma engel olan vatandaşlarla da tartışan K. dilenci […]

Yerli ’Marilyn Monroe’ o darp iddiası  ile ilgili konuştu
Yerli ’Marilyn Monroe’ o darp iddiası  ile ilgili konuştu
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Ağustos 2021 16:15

Mardin’de yaşayan ve yerli ’Marilyn Monroe’ olarak tanına Melek K. dükkanının yanına oturan dilenci kızla itişip kakışması ile ilgili konuştu.

Alınan bilgilere göre, bölgede yerli ’Marilyn Monroe’ olarak kendini tanıtan Melek K sabun sattığı dükkanının önünde oturan dilenci kız arasında tartışma çıktı.

İddiaya göre, Yoldan geçen ve duruma engel olan vatandaşlarla da tartışan K. dilenci kızı da iterek zorla yerinden kaldırmak istediği anlara dair görüntüler ortaya çıktı.

Darp iddiasını yalanlayan Melek K. ise kendisinin hayvanlara bile zarar vermekten kaçının biri olduğunu daha önce defalarca yardım ettiği bir çocuğa darp iddiasının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

K. söz konusu çocuğun daha önce bakımından ailesine yardım etmeye kadar birçok defa evlerine kadar giderek aileye yardım ettiğini ifade etti.