Yeni öğrenciler Mardin Reyhani müziği ile ders başı yaptı

Mardin Artuklu Üniversitesinde 2022-2023 Akademik Yılı samimi görüntülerle başladı. Yeni öğrenciler Mardin Reyhani müziği ile ders başı yaptı. 4229’i yeni öğrenci olmak üzere toplam 16274 öğrenci yeni akademik yıla merhaba dedi. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, yeni akademik yılın ilk gününü kampüste öğrencilerle birlikte geçirdi. Kampüs’ü ziyaret eden Rektör burada öğrencilerle görüşüp tanıştı […]

Yeni öğrenciler Mardin Reyhani müziği ile ders başı yaptı
Yeni öğrenciler Mardin Reyhani müziği ile ders başı yaptı
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Eylül 2022 15:23

Mardin Artuklu Üniversitesinde 2022-2023 Akademik Yılı samimi görüntülerle başladı. Yeni öğrenciler Mardin Reyhani müziği ile ders başı yaptı.

4229’i yeni öğrenci olmak üzere toplam 16274 öğrenci yeni akademik yıla merhaba dedi. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, yeni akademik yılın ilk gününü kampüste öğrencilerle birlikte geçirdi.

Kampüs’ü ziyaret eden Rektör burada öğrencilerle görüşüp tanıştı ve sohbet etti. Öğrencileri dinleyen Rektör Özcoşar, öğrencilerin isteklerini anında ilgili birimleri arayarak yerine getirdi.  Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Öğrenci Topluluklarınca yeni öğrenciler için açık havada hazırlanan uyum ve bilgilendirme alanlarını ziyaret eden Özcoşar, burada öğrenciler için hazırlanan etkinliklere katılarak yeni öğrencileri karşılamak için düzenlenen reyhani etkinliğini izledi.

Öğrenciler Ve Rektör Özcoşar Günün Yorgunluğunu Birlikte Çay İçerek Attılar

Öğrencilerle hatıra fotoğrafları da çeken Rektör Özcoşar, günün yorgunluğunu üniversite kantininde öğrencilerle çay içip sohbet ederek attı.