Yağmur yağdı böyle oldu

Mardin ve ilçelerinde yağmur etkili oluyor. Kızıltepe’de akşam saatlerinde etkisini artıran yağmur yolları göle çevirdi. Mardin’in ilçelerinde dün gece saatlerinde başlayan yağmur etkisini sürdürüyor. Gündüz saatlerinde de ara ara yağan yağmur akşam saatlerinde Kızıltepe ilçesinde etkisini artırdı. Koçhisar Mahallesi Ersoylu Caddesi’nde yağmur yağışıyla birlikte su giderleri tıkandı, cadde göle dündü. Vatandaşlar, Ersoylu Caddesi’nde yağmurla birlikte […]

Yağmur yağdı böyle oldu
Yağmur yağdı böyle oldu
Selman Güneş
  • 16 Kasım 2022 21:35

Mardin ve ilçelerinde yağmur etkili oluyor. Kızıltepe’de akşam saatlerinde etkisini artıran yağmur yolları göle çevirdi.

Mardin’in ilçelerinde dün gece saatlerinde başlayan yağmur etkisini sürdürüyor. Gündüz saatlerinde de ara ara yağan yağmur akşam saatlerinde Kızıltepe ilçesinde etkisini artırdı. Koçhisar Mahallesi Ersoylu Caddesi’nde yağmur yağışıyla birlikte su giderleri tıkandı, cadde göle dündü.

Vatandaşlar, Ersoylu Caddesi’nde yağmurla birlikte sürekli su birikintisinin olduğunu söyledi. Bir vatandaş alt yapı çalışması yapılırken küçük boru kullanıldığı için bu bölgede su birikintisi olduğunu ileri sürdü.