Vali Tuncay Akkoyun ev sahipliğinde bayramlaşma programı düzenlendi

Ramazan Bayramı dolayısıyla Mardin Valisi Tuncay Akkoyun ev sahipliğinde Mardin Polisevinde bayramlaşma programı düzenlendi.

Vali Tuncay Akkoyun ev sahipliğinde bayramlaşma programı düzenlendi
Vali Tuncay Akkoyun ev sahipliğinde bayramlaşma programı düzenlendi
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Nisan 2024 21:33
  • Güncelleme10 Nisan 2024 21:35

Bayramlaşma Programında vatandaşları ağırlayarak yakından ilgilenen Vali Akkoyun, hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik etti.

Bayramlaşma programına, Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, 70’inci Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Yaşar Dener, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, Vali Yardımcıları Muhammed Taha Canpolat ve Osman Çelikkol, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday, Artuklu Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu, İl Müftüsü Dr. Enver Türkmen, Diyarbakır ve Mardin Metropoliti Saliba Özmen, Kırklar Kilisesi Başpapazı Gabriel Akyüz, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programından sonra Vali Tuncay Akkoyun, Mardin Garnizon Komutanlığı Selen Kışlası Şehitlik Anıtı’nı ziyaret etti.

İl Müftüsü Dr. Enver Türkmen’in duasından sonra Vali Akkoyun, İl Protokolü ve Şehit Aileleri, Şehit Kabirleri ve Şehit Polis Memuru Vedat Kaya’nın kabrini ziyaret ederek karanfil bıraktı.

Vali Akkoyun daha sonra Mardin Özel Harekât Şube Müdürlüğü, Mardin Jandarma Komando Tabur Komutanlığı, İstasyon ile Mardin – Diyarbakır Karayolunda bulunan polis ve jandarma yol kontrol ve uygulama noktalarını ziyaret ederek görevi başındaki personelin bayramını kutlarken, seyahat eden vatandaşların bayramını tebrik etti.