Vali Demirtaş: Mardin’de işsizliği bitirmeyi amaçlıyoruz

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, “2. Organize Sanayi Bölgemiz de faaliyete geçmek üzere. Yatırımcılarımız ile beraber Mardin’de işsizliği büyük ölçüde bitirmeyi amaçlıyoruz.’’ dedi. Mardin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi. 2020 yılının son toplantısı OSB Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlendi. Mardin Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, ArtukluKaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, OSB […]

Vali Demirtaş: Mardin’de işsizliği bitirmeyi amaçlıyoruz
Vali Demirtaş: Mardin’de işsizliği bitirmeyi amaçlıyoruz
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Aralık 2020 16:28
  • Güncelleme2 Aralık 2020 16:35

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, “2. Organize Sanayi Bölgemiz de faaliyete geçmek üzere. Yatırımcılarımız ile beraber Mardin’de işsizliği büyük ölçüde bitirmeyi amaçlıyoruz.’’ dedi.

Mardin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi.

2020 yılının son toplantısı OSB Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlendi.

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, ArtukluKaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, OSB Başkan Vekili Nasır Duyan ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı. 

Vali Demirtaş, toplantıda korona virüs tedbirleri ve pandemi kurallarına uyulması gerektiğini belirterek, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve bölgemizde virüsten olumsuz bir şekilde etkileniyor. Hepimiz el birliği ile bu olumsuz durumdan kurtulup bu günleri geride bırakacağız. Üretim aksamayacak şekilde tüm tedbirlerimizi alacağız.” diye konuştu.

Tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi yatırımcılarımız ve sanayicilerimize de kapımız 7/24 açıktır diyen Vali Demirtaş, ‘’ Mardin Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) devam eden yatırımlar var. Sanayicilerimizin önünü açmak temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Atacağımız adımları üretim ve istihdama yönelik belirliyoruz. 2. Organize Sanayi Bölgemiz de faaliyete geçmek üzere. Yatırımcılarımız ile beraber Mardin’de işsizliği büyük ölçüde bitirmeyi amaçlıyoruz.’’ dedi.