Vali Demirtaş: 2021 yılı Mardin için hizmet yılı olacak

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Mahmut Demirtaş, vatandaşların beklentilerini karşılayacak çalışmaların projelendirilerek yol haritasının çizildiği 2021 yılının Mardin için bir hizmet yılı olacağını söyledi. Vali  Mahmut Demirtaş, yeni yılın ilk hafta sonu programını Kızıltepe ilçesine ayırarak incelemelerde bulundu. Vali Demirtaş, ilk olarak Yenikent Mahallesinde 88 dönüm üzerinde kurulu park içinde yapılması planlanan yeşil […]

Vali Demirtaş: 2021 yılı Mardin için hizmet yılı olacak
Vali Demirtaş: 2021 yılı Mardin için hizmet yılı olacak
Selman Güneş
  • Yayınlanma3 Ocak 2021 19:40
  • Güncelleme3 Ocak 2021 20:26

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Mahmut Demirtaş, vatandaşların beklentilerini karşılayacak çalışmaların projelendirilerek yol haritasının çizildiği 2021 yılının Mardin için bir hizmet yılı olacağını söyledi.

Vali  Mahmut Demirtaş, yeni yılın ilk hafta sonu programını Kızıltepe ilçesine ayırarak incelemelerde bulundu. Vali Demirtaş, ilk olarak Yenikent Mahallesinde 88 dönüm üzerinde kurulu park içinde yapılması planlanan yeşil alan, spor kompleksi, koşu ve yürüyüş alanları kapsamında incelemelerde bulunarak Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili  Hüseyin Çam’dan bilgiler aldı.

Daha sonra Kızıltepe ilçe stadyumu alanında kapalı yüzme havuzu, spor sahaları ve rekreasyon alanı çalışmaları için yerinde incelemeler yapan Vali Demirtaş, ardından beraberindekilerle birlikte çeşitli kurumlar tarafından altyapı çalışmaların devam ettiği Cumhuriyet Meydanı’nda incelemelerde bulundu.

Elektrik çalışmaları yüzünden meydan harabeye dönmüştü

Vali Demirtaş, vatandaşların ve esnafların mağdur olmaması için Cumhuriyet  Meydan’ındaki çalışmaların titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlanıp çevre düzenlenmesine başlanması talimatı verdi.

Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşların beklentilerini karşılayacak çalışmaların projelendirilerek yol haritasının çizildiği 2021 yılının Mardin için bir hizmet yılı olacağını belirtti.

Yeni yılda Büyükşehir Belediyesinin tüm birimleriyle sahada olacağını vurgulayan Vali Demirtaş, “Göreve başladığımız günden bu yana mesai arkadaşlarımla kentimizin sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmak için büyük bir gayret gösterdik. Vatandaşlarımızın beklentilerine cevap vermek için yol haritamız hazır. 2021 yılı bizler için bir hizmet ve tasarruf yılı olacaktır. Vatandaşlarımıza hizmet ederken belediyemizin kaynaklarını da en doğru şekilde kullanacağız. Tüm imkanlarımızı vatandaşa dönük hizmetler için seferber edeceğiz.” dedi.

windows 7 ultimate satın al