Ümüd Can Özen’den 3 gündür haber alınamıyor

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde geçtiğimiz 3 Eylül Cuma günü öğlen saatlerinde ortadan kaybolan Ümüd Can Özen’den haber alınamıyor. Alınan bilgiye göre, İzmir Buca Atatürk  Spor Lisesi 2. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Ümüd Can Özen, geçtiğimiz hafta akrabalarını ziyaret etmek için Mardin’in Kızıltepe ilçesine geldi. 3 Eylül Cuma günü dışarıya yemek yemek için çıkan Özen’den akşama kadar […]

Ümüd Can Özen’den 3 gündür haber alınamıyor
Ümüd Can Özen’den 3 gündür haber alınamıyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Eylül 2021 13:24
  • Güncelleme6 Eylül 2021 14:27

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde geçtiğimiz 3 Eylül Cuma günü öğlen saatlerinde ortadan kaybolan Ümüd Can Özen’den haber alınamıyor.

Alınan bilgiye göre, İzmir Buca Atatürk  Spor Lisesi 2. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Ümüd Can Özen, geçtiğimiz hafta akrabalarını ziyaret etmek için Mardin’in Kızıltepe ilçesine geldi. 3 Eylül Cuma günü dışarıya yemek yemek için çıkan Özen’den akşama kadar haber alınamayınca ailesi kayıp ihbarında bulundu. Polis ekipleri tarafından her yerde aranan Özen’den  3 gündür haber alınamıyor.

Son görüntüsü güvenlik kameralarına yansıdı

Ümüd Can Özen Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi Urfa Caddesi Cumhuriyet Meydanı otobüs duraklarında bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyor. Görüntülerde Özen’in beyaz tişört, siyah-beyaz şapka  ve siyah maske taktığı görülüyor.