Müslümoğlu Otomotiv’den Regaip Kandili mesajı

Müslümoğlu Otomotiv firma yetkilileri Sedat Müslümoğlu, Yusuf Pınar, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mardin Kızıltepe’de hizmet veren Müslümoğlu Otomotiv, yetkilileri Sedat Müslümoğlu, Yusuf Pınar, mesajların şu ifadelere yer verdi: Recep ayı içerisinde perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaib Kandili’ne bu sene de erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Regaip Kandili ibadetlerle geçirilecek bu gece rabbim Recep ayının […]

Müslümoğlu Otomotiv’den Regaip Kandili mesajı
Müslümoğlu Otomotiv’den Regaip Kandili mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Şubat 2021 13:40

Müslümoğlu Otomotiv firma yetkilileri Sedat Müslümoğlu, Yusuf Pınar, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mardin Kızıltepe’de hizmet veren Müslümoğlu Otomotiv, yetkilileri Sedat Müslümoğlu, Yusuf Pınar, mesajların şu ifadelere yer verdi:

Recep ayı içerisinde perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaib Kandili’ne bu sene de erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Regaip Kandili ibadetlerle geçirilecek bu gece rabbim Recep ayının ilk gecesi hürmetine; Duası kabul olmuş bir kul sevinci yaşat bize. Sabrımızın mükafatı olarak, “Çok şükür” diyebilmeyi de nasip et cümlemize. Paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.”

office yazılım lisansı satın al