Motosiklet ile otomobillerin karıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Mardin’in Nusaybin ilçe merkezi ve İpekyolu’nda motosiklet ile otomobillerin karıştığı iki ayrı kazada 3 kişi ağır yaralandı. İlk kaza Nusaybin ilçe merkezinde Mardin Yolu Caddesi’nde meydana geldi. Otomobil ile motosikletin karıştığı kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesine kaldırılan motosiklet sürücüsü, yapılan ilk müdahaleden sonra Mardin’e sevk edildi. İkinci kaza ise İpekyolu üzerinde Tepealtı ile […]

Motosiklet ile otomobillerin karıştığı kazada 3 kişi yaralandı
Motosiklet ile otomobillerin karıştığı kazada 3 kişi yaralandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Mayıs 2021 17:44

Mardin’in Nusaybin ilçe merkezi ve İpekyolu’nda motosiklet ile otomobillerin karıştığı iki ayrı kazada 3 kişi ağır yaralandı.

İlk kaza Nusaybin ilçe merkezinde Mardin Yolu Caddesi’nde meydana geldi. Otomobil ile motosikletin karıştığı kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesine kaldırılan motosiklet sürücüsü, yapılan ilk müdahaleden sonra Mardin’e sevk edildi.

İkinci kaza ise İpekyolu üzerinde Tepealtı ile Yolbilen Mahalleleri arasında meydana geldi.

Otomobil ile motosikletin karıştığı kazada motosiklet üzerinde bulunan 2 kişi ağır yaralandı. Yaralılar bölgeye çağrılan sağlık ekipleri tarafından kaldırıldıkları Nusaybin Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Her iki kazayla ilgili jandarma ve polis ekipleri soruşturma başlattı.