MARSU’nun daha önce görevden alınan 3 yöneticisi tutuklandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MARSU’nun daha önce görevden alınan 3 yöneticisi yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklandı. Mardin Büyükşehir Belediyesi’nde kayyım döneminde yaşanan usulsüz işlemlere dair “yolsuzluk”, “zimmet” ve daha birçok suçlama ile yürütülen soruşturmalar kapsamında sabah saatlerinde belediyeye bağlı Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (MARSU) kayyum dönemi yöneticisi 5 kişi daha gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan MARSU […]

MARSU’nun daha önce görevden alınan 3 yöneticisi tutuklandı
MARSU’nun daha önce görevden alınan 3 yöneticisi tutuklandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Aralık 2020 00:08

Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MARSU’nun daha önce görevden alınan 3 yöneticisi yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklandı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nde kayyım döneminde yaşanan usulsüz işlemlere dair “yolsuzluk”, “zimmet” ve daha birçok suçlama ile yürütülen soruşturmalar kapsamında sabah saatlerinde belediyeye bağlı Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (MARSU) kayyum dönemi yöneticisi 5 kişi daha gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan MARSU Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi S. T. ile Yönetim Kurulu Üyeleri M. A. ve F. A., savcılık sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece aynı suçlamalar gerekçesi ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.