MARSU, Araç Filosunu Güçlendirdi

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), vatandaşlara hızlı hizmet götürebilmek ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla araç filosunu 3 adet Kombine Kanal Açma ve Temizleme aracı ile güçlendirdi. Mardin’in 10 ilçesinin dört bir yanına daha hızlı ve kaliteli hizmet götürebilmek adına yatırımlarını sürdüren Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), araç filosunu da […]

MARSU, Araç Filosunu Güçlendirdi
MARSU, Araç Filosunu Güçlendirdi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma29 Aralık 2023 23:17

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), vatandaşlara hızlı hizmet götürebilmek ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla araç filosunu 3 adet Kombine Kanal Açma ve Temizleme aracı ile güçlendirdi.

Mardin’in 10 ilçesinin dört bir yanına daha hızlı ve kaliteli hizmet götürebilmek adına yatırımlarını sürdüren Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), araç filosunu da modern ve teknik olarak donanımlı araçlarla güçlendirmeye devam ediyor.

MARSU, vatandaşlardan gelen talepleri daha etkin ve hızlı müdahalelerle çözüme kavuşturmak için kanalizasyon sistemlerinde tıkanıklıklara yol açan çakıl parçaları, toprak parçaları, evsel atıklar ve foseptik atıkların yüksek basınçlı suyla parçalama ve iteleme etkisi ile bertaraf edilmesini sağlayan 3 adet Kombine Kanal Açma ve Temizleme aracını filosuna kattı.

Filoya eklenen araçlarla birlikte MARSU, sorunsuz bir altyapı hizmeti sunmak amacıyla kanalizasyon sistemlerinde oluşabilecek sorunları çözmek için 24 donamlı araç ile vatandaşlara hizmet veriyor.