MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Ramazan Bayramı mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mehmet Ziya Demirkaya, Ramazan Bayramının en başta İslam alemi olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile getirmesi dileğinde bulundu. Demirkaya, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakmanın manevi huzuru içerisindeyiz. Bu bayram kucaklaşmamıza, […]

MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Ramazan Bayramı mesajı
MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Ramazan Bayramı mesajı
Selman Güneş
  • 1 Mayıs 2022 10:30
  • 1 Mayıs 2022 12:08

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Mehmet Ziya Demirkaya, Ramazan Bayramının en başta İslam alemi olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile getirmesi dileğinde bulundu. Demirkaya, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakmanın manevi huzuru içerisindeyiz. Bu bayram kucaklaşmamıza, küslerin barışmasına vesile olacak inşallah. Çünkü bayramların amacı, barışmak, kenetlenmek, bir araya gelmek ve paylaşmaktır. En kalbi duygularımla Mardinli hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam alemini Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, Allah’ın rahmeti, bereketi, affı hepimizin üzerine olsun.” dedi.