MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Miraç Kandili mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Miraç Kandili’nin İslam dünyası için çok önemli bir havasının olduğunu vurgulayarak İslam aleminin kandilini tebrik etti. Demirkaya, Miracın yücelme, maddeden uzaklaşarak  manaya ulaşma ve ulvi olana erişme çabası  olduğunu söyledi. Demirkaya,  Miraç kandili vesilesiyle yayınladığı mesajında, […]

MARSİAD  Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Miraç Kandili mesajı
MARSİAD  Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya’dan Miraç Kandili mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Mart 2021 08:34
  • Güncelleme10 Mart 2021 08:36

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Miraç Kandili’nin İslam dünyası için çok önemli bir havasının olduğunu vurgulayarak İslam aleminin kandilini tebrik etti. Demirkaya, Miracın yücelme, maddeden uzaklaşarak  manaya ulaşma ve ulvi olana erişme çabası  olduğunu söyledi. Demirkaya,  Miraç kandili vesilesiyle yayınladığı mesajında, “Bu mübarek gecede yapılan duaların, başta kadim şehrimiz Mardin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin birliğine, kardeşliğine, huzuruna ve bereketine vesile olmasını Rabbimden  niyaz ediyorum.  İslam aleminin Miracının güzelliklere, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.