Marka Yapı, YKS’de derece yapan Mardin Fen Lisesi öğrencilerini altınla ödüllendirdi

HABER: ALİ AYDOĞAN Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda  (2022-YKS) Y-Sayısal puanında derece yapan Mardin Fen Lisesi öğrencileri Emre Aydın, Selman Doğan ve İrem Özmen’e Marka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mardinli iş insanı Rıdvan Aşar, tam altın taktı. 2022-YKS sonuçları geçtiğimiz hafta açıklanmasıyla Mardin Fen Lisesi öğrencisi Emre Aydın Y-Sayısal puanında 6., Selman Doğan 103., ve İrem Özmen […]

Marka Yapı, YKS’de derece yapan Mardin Fen Lisesi öğrencilerini altınla ödüllendirdi
Marka Yapı, YKS’de derece yapan Mardin Fen Lisesi öğrencilerini altınla ödüllendirdi
Selman Güneş
  • 27 Temmuz 2022 11:13
  • 27 Temmuz 2022 12:09

HABER: ALİ AYDOĞAN

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda  (2022-YKS) Y-Sayısal puanında derece yapan Mardin Fen Lisesi öğrencileri Emre Aydın, Selman Doğan ve İrem Özmen’e Marka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mardinli iş insanı Rıdvan Aşar, tam altın taktı.

2022-YKS sonuçları geçtiğimiz hafta açıklanmasıyla Mardin Fen Lisesi öğrencisi Emre Aydın Y-Sayısal puanında 6., Selman Doğan 103., ve İrem Özmen Türkiye 149’uncusu olarak Mardin’in gururu oldu. Mardinli genç iş insanı Rıdvan Aşar da başarılı olan öğrencilere tam altın taktı. 

Rıdvan Aşar: Size de bu yakışır

Gençlerin Mardin’e büyük bir gurur yaşattığını ifade eden  Mardinli  iş insanı Rıdvan Aşar, “YKS’de Mardin’imizin gururu olan gençlerimize Mardin adına  tebrik ediyorum. Burada küçükte olsa Mardin eğitimine katkı sunmak için gençlerimizin başarısını ödüllendirdik. Bu gençlerimiz ileride büyük yerlere gelerek Mardin’imizi en iyi şekilde temsil edecektir.  Bizim de eğitime desteğimiz devam edecektir” dedi. 

Başarılı öğrenciler de iş insanı Aşar’a teşekkür etti.